Nos, szeretnénk azt mondani, hogy ha már a jó képeid megvannak az online társkereséshez akkor nyert ügyed van. De sajnos nem tudjuk.
Már-már szállóigévé vált nálunk a következő mondat:
Az, hogy jó képeid vannak, nem előny, hanem alap. Az a nulladik lépés. A jó képek után még van egy pár teendőd, hogy azokból a maximumot hozd ki.
Ha tehát nem teljesíted ezeket a feltételeket, lehetnek akármilyen jó képeid, nem lesz sikered. De mik ezek a teendők? Milyen kulcsfontosságú feladatok vannak, amiket mindenképp el kell végezz? Ebben a cikkben ezt vesézzük ki.
Nos, ha ezt a cikket olvasod, akkor bizonyára vagy készülsz, vagy már túlvagy a Társereső/Tinder fotózásodon. Nem is volt olyan fájdalmas, ugye? 😉
Ha fájdalmas volt, akkor rossz volt a fotósod. Rengetegen foglalkoznak ma már társkereső fotózással, viszont tudnod kell, hogy mi vagyunk az eredetiek.
Ha hozzánk jössz, olyan képeket csinálunk Rólad, amik a Tinderen működnek.
Na de ennyit a reklámról, jöjjenek a tippek, mi a teendőd az új képeiddel hogy a legtöbb sikert érd el?
1. A Tinder / társkereső profilod megfelelő kitöltése és a kreatív profil-leírás elengedhetetlen!
Ezt nem győzzük elégszer hangsúlyozni, illetve kismillió cikket írtunk már róla.
Ha ezeket még nem olvastad, a profil kitöltéséről itt tanulhatsz:
Következő a kreatív profil bemutatkozás, amiről itt írtunk:
Ezek az alapok. Figyelmesen olvasd át mindkét cikket, és csináld meg a látottakat.
2. A következő lépés a megfelelő Tinder fotó-sorrend kiválasztása
Jól látod, ez sem mindegy. A nyitóképednek (az első képednek) a megfelelő üzenetet kell közvetítenie, az a legfontosabb. A nyitókép az alfa és az omega. Ha a nyitóképed jó, akkor tovább mennek a többi képedre, ha nem, akkor nem.
Érdemes tehát ennek megfelelően az erre legalkalmasabb fotót kiválasztanod.
Milyen a jó nyitókép? Erre itt sajnos már nincs időnk, ez egy külön szakma.
Ami biztos: ha minket választasz Tinder fotózásra, mi a megfelelő sorrendben, a legütősebb nyitóképpel fogjuk elküldeni a világbajnok fotósorozatodat.
Ezen kívül, amit mindenképp javaslunk:
Használd a Photofeeler weboldalt, ahol idegenektől tudsz visszajelzésedet gyűjteni a képedre.
A Photofeelerről itt írtunk bővebben, kérünk olvasd el ezt mielőtt továbbmész:
A Photofeeler lényegében egy véleményező platform. Ki tudod választani, hogy kitől kérsz visszajelzést a képedre (mondjuk 25-35 közötti nőktől), és bizony ilyen nők fogják értékelni a képedet 1-10-es skálán.
Miért jó ez? Hát azért, mert csak ők tudják objektíven megmondani, hogy a fotód jó-e, eléri-e az adott célt, vagy nem.
A célcsoportnál futtatod meg a képedet, ezzel lényegében ki tudod választani a tökéletes sorrendjét a képeidnek.
Fun fact: azok a képek, amiket mi csinálunk, általában 8 fölötti értékelést kapnak 😉
3. Érdemes előfizetned a premium szolgáltatásokra
Miért hasznosak ezek? Hát azért, mert sokkal hamarabb, sokkal több matched lehet.
Miért jó a sok match? Mert nagyobb merítésből tudsz dolgozni. Nagy számok törvénye, tudod! Erre még a későbbiekben kitérünk.
Minden platformnak megvannak a premium csomagjai, a Tinderé például ide kattintva elolvasható.
A diszkóban is meghívod a csajt egy-két italra nem? Miért sajnálod akkor az online térben azt a pár ezer forintot a nemes cél érdekében? Csak egy próbát érdemes tenned, meglátod, nem fogod megbánni. Hatványozottan több eredményed lesz, ezáltal az önbizalmad is meg fog nőni.
Pro tipp: A Tindernek a boost funkcióját (amikor kiemeled a profilod, hogy sokkal többen lássák) érdemes vasárnap este 9-kor futtatnod, akkor a leglátogatottabb a platform.
4. Kitartás, kitartás, kitartás
Számos fotóalanyunktól halljuk, hogy "ő abbahagyta a Tinderezést, mert semmi értelme nem volt". Megkérdeztük hogy miért, a válasz: "két hét alatt nem jött össze egy randi sem."
De könyörgünk. Két hét? Az kb. 2 perc valós időben számítva. 😂
Az online térben sokkal több ideig kell próbálkozni, van hogy eltelik akár 4-5 hónap is, mire besikerül egy kapcsolat. Ne adjátok már fel 1-2 hét próbálkozás után. Fogjátok fel úgy mint az edzést. Ott sem hagyod abba 2 hét után mert nem nyertél még olimpiát, ugye?
Menni kell tovább ha valami nem sikerül, golyóállónak kell lenni. Ez egy olyan alapelv, amire nagy szükséged lesz, ha online társkeresésre adod a fejed.
5. Nagy számok törvénye
Az online térben a valós életnél sokkal de sokkal több interakció szükséges, mire bejön egy randi.
A tipikus számok általában ezek: 20 matchből lesz jó esetben 2 randi, és abból az egyik tovább mehet a második alkalomra.
Na, akkor ezek alapján érdemes tovább haladnod. Nem ír vissza a másik fél? Kit érdekel, mész tovább. Nem jött el a randira? Kit érdekel, mész tovább. Dilis volt a csaj/pasi a randin? Kit érdekel, mész tovább.
Százasával kell a matcheket gyűjteni, mert csak így lesz kézzel fogható eredményed.
Ami a sok match-hez fontos, regisztrálj minden létező platformra, amik a következők:
- Bumble
- Tinder
- Happn
A fentiekre kattintva elolvashatod mindegyikről a bemutató blogposztunkat is, illetve ezt a cikket elolvasva megnézheted, miket érdemes használnod még:
+1 Ha már megvan a randi: természetesen a kommunikációdon és a vonzerődön is rengeteg múlik
Nagyon fontos még a kommunikáció, valamint a személyes vonzerőd, itt is elmehet sok minden.
Lehetnek akármilyen jók a képeid, akármilyen jó a profilod, ha a személyiséged és a kisugárzásod nem megfelelő. Ha egy férfi nem érzi jól magát a bőrében, vagy esetleg önbizalom-hiányos, feszeng egy nő társaságában ezt a nők messziről kiszagolják. Nem megbántani akarunk senkit, de ha úgy érzed, hogy a profilodat és a képeidet kimaxoltad, de ennek ellenére sincs sikered, akkor valószínűleg itt csinálsz valamit rosszul.
Erre megvannak a megfelelő ismerkedési tanácsokkal foglalkozó cégek, akár pszichológusok, ezzel a részével mi már nem foglalkozunk. Amiben mi profik vagyunk: minél több matchet csinálunk neked, ütős képekkel. Az hogy utána mi történik, már rajtad múlik.
Nos, nagyjából ezek az alap tudnivalók, ha megvannak a profi képeid.
Nincsenek még képeid? A legjobb helyen vagy, ugyanis Tinder fotózással foglalkozunk, amiről itt tudhatsz meg több infót:
Comentários